Bizi Arayın +90 536 517 00 91
Web Tasarım Nedir ?

Website  bir markanın / firmanın ürünlerini ve verdiği hizmeti herkese ulaştırma kolay erişilmesi bilirliğini sağlamak sürekli aktif tanıtım yapmak için kullanılan online reklam sistemi de denebilir.

Neden Website Diyarı ile Çalışmalıyım ?

Website diyarı olarak özgün, güvenilir , kaliteli, yeni trendlere uyumlu web tasarım yapmayı yıllardır ilke edindik. Her zaman en iyisini , en kolay kullanımlı ve anlaşılır olmaya müşterilerimizin kendi istekleri doğrultusunda web tasarım yapıyoruz.

Neden Websitesi Yaptırmalıyım ?

Firmanızın / Markanızın ürünlerinin coğrafi sınır tanımadan , her kullanıcının ulaşmasını istiyorsanız website yaptırmanız gereklidir.

Çünkü aktif reklam yapmanız için masraf yapmanıza gerek kalmadan sürekli websitenizden güncelleye bilirsiniz.

Müşterilerinizi kampanyalardan anında haberdar edebilir ve oraya özel indirimler yapabilirsiniz.

Website Yapım Aşaması Nasıl İşliyor ?

İlk önce analiz etmekle başlıyoruz .Müşterileri kitlesini araştırıp sonra rakip firmaları inceleyip websitenin amacını belirleyip ilerliyoruz.

Planlamasını yapıyoruz ve Websitenin yapısını taslak olarak hazırlıyoruz.

Site taslağını hazırladıktan sonra dizaynlamasını yapıp müşteriler için en uygun kolay kullanımlı site için üzerinde çalışıyoruz.

İçerik kısmını yazılar , fotoğraflar ve video seçimlerini yapıp siteyi bitiyoruz.

Website Tasarımın Yararları Nedir?
 • Websitenizi firmanızın 2.şubesi olarak görebilirsiniz.
 • Müşteri kitlenizi hızlı bir şekilde arttırırsınız.
 • İnternet üzerinden alışveriş arttığı için e ticeret yabilirsiniz.
 • 7/24 açık olacağı için sürekli açık bir mağaza gibi düşünülmelidir.
Web sitesi ne kadar sürede teslim olur?

Sitenin logosu, renk düzenlemeleri, konsept ayarlamaları, tasarım analizi ve sunumu gibi işlemler gerçekleştiriyoruz ve 15-20 gün arasında bir zaman alıyor. Site teslim edilmeden önce son haline size sunuyoruz ve onayınızı aldıktan sonra yayına açıyoruz.

Mobil Uyumlu Web Site Nedir ?

Mobil uyumlu web site masaüstünde rahatça girdiğimiz Web sitesinin akıllı telefonlarda ve tabletlerde aynı kolaylıkla girilmesidir.

Mobil Uyumlu Web Site Yaptırmalımıyım ?

Günümüzde herkes akıllı telefon kullanıyor ve çoğu işlemleri telefondan hallediyorlar bu sebeple artık sitelerin mobil uyumlu olması neredeyse zorunlu bir hal aldı.

Web Sitemi Tamamen Yönetebilir Misiniz ?

Evet. Web sitenizi tasarlama , yazılım , içerik anlamında yönetebiliriz.

Web Sitemi Başka Dillere Çevirir Misiniz ?

Evet. Yeminli tercüme büroları kullanabileceğimiz gibi yabancı editörlerle de çalışıyoruz.

SEO Optimizasyonu Nedir ?

Arama Motoru Optimizasyonu arama yapan kullanıcının hedef anahtar kelime aradığında üst sıralarda sizin markanıza / firmanıza uygun  kelime olduğunda  sizin siteniz üst sıralara çıkar.

Neden SEO Yaptırmalıyım ?

” Benim Websitem  Google de çıksın ” diyorsanız. Websitenizin doğru alt yapıyla yazılan yazılarla yazılmış olması gerekli , sizin firmanıza uygun bir kelime müşteri tarafından arandığında direk sizin  siteniz üst sırada yer alcak ve ziyaret etme olasılığı artmış olacaktır.

Bu sebeple SEO çalışması önemlidir.

Neden Website Diyarı ile Çalışmalıyım ?

Site içi optimizasyon , özgün ve nitelikli içerikler , sosyal medyanın etkin kullanılması google değil kullanıcı dostu site kurulması, rakiplerin analizi ve siteniz de olup olmaması gerekenlerin tespitleirni yapıp işimizi en iyi şekilde tamamlıyoruz.

Yanlış SEO nun zararları nelerdir?

Sitenizin SEO yazılarını arama motorunun isteği şekilde yazmamız gerekir. Sıralamada yükselmemenizi ve bütün emeklerinizi boşa çıkarmış olur.

Ürün Fotoğraflarını Neden Size Çektirmeliyim ?

Ürün fotoğraf çekimleri için her zaman profosyonel destek gereklidir. Çünkü insan hafızası görselleri daha fazla kayıt altına alır ve unutması zorlaşır.Dikkat çekmek için görsellerin ışık, renk, ton, doygunluk, kontrast, beyaz dengesi, pozlama, net alan derinliğini önemlidir.
Kendi yaptığınız çekimlerde bu açıları ayarlayamayacağınız ve kameranın lens kalitesi az olduğundan profosyonel destek almanızı tavsiye ediyoruz.

Tanıtım Filmi Gerekli Midir / Ne kadar Sürer ?

Websitenizi yaptıktan sonra sitenizin için de sizi tanıtacak kısa bir tanıtım filmi öneriyoruz çünkü kullanıcılar yazıyı okumaktansa video izleyip sizi tanımak çalışanları görmek, firmanızı görmek için tanıtım videosunu izleyecektir.

Tanıtım Filmi konusuna göre 3-5 gün içinde çekimleri yapıp 15 güne teslimini yapıyoruz. Tanıtım filmi başlıklara ayırıp çekilebilir. Ürün detayları , ofis ortamı , çalışan görüşleri diye çekimlere yaparak sitenizi her zaman merak uyandıran konuma getirebilirsiniz.

Ürün fotoğrafçılığı nedir ?

“Ürünlerimi kendim çeker koyarım ” gibi bir düşünce bulunmaktadır ama sizin müşterileriniz sitenizi ziyaret edenler veye kataloglarınızı alanlar sizin ürününüzn fotoğrafına bakarak ürün beğenerek alacaklar bu sebeple ürün fotoğrafçılığı ürünü satma konusunda çok önemlidir.

Ürün Fotoğrafları çekilirken doğru açıyı bularak net ve canlı görülmesi gereklidir. Profosyonel bir bakış açısı gereklidir. ürüne derinlik katılması bir konsep yaratıp öyle çekilmesi gereklidir .Markanızın değerini zedelememek için ürünlerinizin görsel açıdan daha fazla cezbetmesi için destek almanızı tavsiye ediyoruz.

Sosyal Medya Önemli midir ?

Günümüz teknolojisinde sosyal medyanın önemi çok fazladır . Sosyal Medya artık hayatın bir parçası olmuş durumunda Bir ürünün çıktığını iyi olmasını veya kalitesiz olmasını bile sosyal medya kullanıcıları tarafından öğreniyoruz.

Sosyal medya sizin Markanıza ait ürünün daha çabuk yayılmasını ve daha fazla kitleye hızla ulaşmasını sağlar. Yüklü reklam çekimleri yerine sosyal medyada var olmayı hedeflemeniz size uygun bütçeli daha çok reklam yapmanızı sağlar.

Neden Reklam Vermeliyim ?

Reklam vermek hedef kitleye daha çabuk ulaşmanızı sağlar. Dolayısıyla da satışlarınızda artma olur.

Hangi Alanlara Reklam Veriyorsunuz ?

Google Adwords, Youtube, Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin reklamlarınızı yayınlatıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Neleri Kapsar?

Kurumsal kimlik tasarımı ;

 1. Kurumsal renkler ve yazı tipi
 2. Logo ve slogan
 3. Kurumsal kimlik kitapçığı / kılavuzu
 4. Kartvizit
 5. Antetli kağıt, zarf, cd, bloknot, dosya ve klasör gibi araçlar
 6. Muhasebe dökümanları
 7. Diğer tüm tanıtım materyalleri

İsteklerinize göre ekleyebilir ve çıkartabiliriz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Yaptırmalı mıyım ?

Artık küçük firmalar bile kurumsal kimlik oluşturuyorlar  internet websitesi, bir logosu, tabelası, broşür gibi birçok reklam ürününe kendi kurumsal logolarını basıyorlar. Çünkü kurumsal kimlik firmanın dışarıdaki imajını temsil eder.Bu sebeple kurumsal kimlik oluşturmanız firma prestijine artı sağlar.

Yapılan Grafik Tasarım Çalışmalarını Beğenmezsek Değiştirebilir miyiz?

Müşterinin istek ve talepleri bizim için her zaman çok önemlidir. Yaptığımız tasarımlarda 3 kere revize işlemi yapabiliriz.

Grafik Tasarım Çalışmaları Baskıya Uygun mu ?

Yaptığımız çalışmalar her formatta çalışabilecek şekilde ayarlıyoruz. Baskıda herhangi bir sorun yaşanmaz.

Baskı işlemlerini sizde yapabilir miyiz ?

Yaptığımız grafik tasarım çalışmaları kendi çalıştığımız matbaa ve baskı şirketleri aracılığı ile uygun fiyatlandırmayla yardımcı oluyoruz.

Daha Fazlasını Bize Sorabilirsiniz!

Website alanındaki tecrübelerimizi sizin hayallerinizle birleştirmek için burdayız…


Adınız (Gereklidir!!)

Email Adresiniz (Gereklidir!!)

Konu

İletmek İstediğiniz Mesaj