Bizi Arayın +90 536 517 00 91

ANALİZ : Web tasarım sürecinin en önemlisi bilgi toplamaktır. İlk önce müşterileri kitlesini araştırıp sonra rakip firmaları inceleyip websitenin amacını belirleyip ilerliyoruz.

PLANLAMA: Profosyenel ekibimizle sitenin amacına uygunluğu araştırılıp projelerimizi oluştururuz. Websitenin yapısını taslak olarak hazırlıyoruz.

DİZAYN: bu aşamada sitenin iskelet ve tasarıma odaklanmıyoruz. Müşteriler için en uygun kolay kullanımlı site için üzerinde çalışıyoruz.

İÇERİK: Websitenin en önemli kısımlarındandır. Yazılar , fotoğraflar ve video seçimleri yapıyoruz. Sadece müşteriler için değil googlede üst sıralarda yer almak içinde içeriğe önem veriyoruz.
Web sitesi tasarımı için bütün aşamaları bitirdikten sonra test ediyoruz. Kullanılan kodlarda herhangi bir hata alıyor muyuz diye uyumluluk testi yapıyoruz. Site yayınlandıktan sonra bile kontrollerimizi yapıyor ve isterseniz gelecek bakım ve onarımlarını sizin için yaparız.

Yenilikçi , araştırmayı seven , her işi kendi başarısına başarı katmak için yapan , daha iyisi için çalışan profosyonel ekibimizle sizin yanınızdayız.

Kaliteli websitesi için bizimle iletişime geçebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir